УКРАЇНА

04:25

21.05

Влада

Мартинюк: наш кандидат – Симоненко

0

Перший віце-спікер, комуніст Адам Мартинюк впевнений, що лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко стане кандидатом на виборах президента-2004. Мартинюк сказав, що таке рішення ухвалить з’їзд партії, який відбудеться 4 липня. Про це повідомляють «Українські Новини».

Мартинюк сказав, що такий висновок він зробив на підставі зустрічі з керівниками 800 місцевих організацій КПУ, які проводили таємне анкетування з цього питання серед членів партії. Також перший віце-спікер сказав, що остаточне рішення все одно буде ухвалено тільки на з’їзді.

Також Мартинюк повідомив, що КПУ продовжує вести консультації щодо висування кандидата в президенти з різними політичними силами, зокрема, із Соціалістичною партією.

Нагадаємо, що сьогодні вранці народний депутат фракції КПУ Катерина Самойлик повідомила, що КПУ має намір провести на початку липня з’їзд, на якому висуне єдиного кандидата на президентські вибори. Вона також зазначила, що Компартія буде висувати свого кандидата «оскільки серед лівих сил це найпотужніша організація». За словами Самойлик, «усі, кого висувають сьогодні від влади, причетні до того зубожіння, що існує сьогодні в нашій державі».

Вибори президента відбудуться в останню неділю жовтня 2004 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus