УКРАЇНА

18:36

20.05

Влада

Мартинюк: іноземні фонди втручаються у внутрішні справи України

0

Перший заступник голови ВР Адам Мартинюк переконаний, що абсолютна більшість недержавних фондів, які фінансуються іноземними державами і беруть участь у виборчих кампаніях в Україні, втручаються у внутрішню ситуацію країни, повідомляє «ІНФА».

Про це Мартинюк заявив на прес-конференції в п’ятницю, пояснюючи доцільність заслуховування 21 травня інформації тимчасової слідчої комісії з питань встановлення фактів іноземного втручання у фінансування виборчих кампаній в Україні через недержавні організації, що існують на гранти іноземних держав.

Мартинюк наголосив, що в Україні існує не одна сотня недержавних фондів, що «за дуже благими, гарними намірами, програмами та обіцянками займаються тим, що втручаються в наші внутрішні справи». « Хочете ви цього чи не хочете, виконують музику того, хто за неї платить», - сказав Мартинюк. Також, на його думку, на 90-100% ці фонди виконують не те, що записано офіційно в їхніх програмах, а відстоюють інтереси держав, які їх фінансують.

Він зазначив, що було б непогано, якби Україна могла лобіювати свої інтереси в інших державах, «але поки відбувається все навпаки». Мартинюк зазначив, що в зв’язку з цим було б цікаво заслухати інформацію слідчої комісії, що вивчала ці питання.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus