УКРАЇНА

05:22

24.05

Влада

Реєстр Запоріжтрансформатора передадуть законному реєстратору

0

12 травня 2004 р. Запорізький апеляційний господарський суд поставив крапку у затяжному конфлікті компанії-реєстратора «ОФР-Запоріжжя» і ВАТ «Запоріжтрансформатор» (ЗТР). Суд ухвалив постанову, згідно з якою договір між цими суб’єктами господарської діяльності було визнано недійсним. Таким чином, «ОФР-Запоріжжя» зобов’язане виконати рішення суду і передати реєстр законному реєстратору ОФР (Київ).

Як повідомили у прес-службі «ЗТР», на загальних зборах акціонерів ВАТ«Запоріжтрансформатор» 12 вересня 2002р. було ухвалене рішення замінити реєстратора товариства на ОФР (Київ). Однак ТОВ «ОФР-Запоріжжя» проігнорувало рішення вищого органа управління суспільства і не передало реєстр власників акцій новому реєстратору. «ОФР-Запоріжжя» не надавало реєстр за кількаразовими запитами правління для проведення загальних збори акціонерів, блокуючи тим самим повноцінну роботу підприємства.

У грудні 2003 року «ОФР-Запоріжжя» направило позов до «ЗТР» за наявним договором на обслуговування підприємства. «ЗТР» подало зустрічний позов про визнання зазначеного договору недійсним, і, як наслідок, про передачу реєстру компанії ОФР (Київ). Господарський суд Запорізької області 10 березня 2004 року задовольнив позов «ЗТР» в повному обсязі. «ОФР-Запоріжжя» оскаржило це рішення. 12 травня суд другої інстанції – Запорізький апеляційний господарський суд – залишив скаргу реєстратора без задоволення.

Довідка: ВАТ «Запоріжтрансформатор» є одним з найбільших у світі виробників трансформаторного устаткування, яке поставляється у 82 країни. Підприємство робить силові трансформатори, електричні реактори, багатоамперні струмопроводи, системи керування і моніторингу трансформаторів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus