УКРАЇНА

21:37

21.05

Влада

Ющенко та Тимошенко вступились за мера Львова

0

Віктор Ющенко та Юлія Тимошенко вважають недоцільним проведення у Львові референдуму щодо дострокового припинення повноважень міського голови Львова Любомира Буняка. Про це кореспонденту «proUA» повідомив керівник представництва блоку “Наша Україна” у Львівській області, народний депутат Петро Олійник.

За словами Олійника, минулого тижня відбулося спільне засідання обох блоків, під час якого розглядалася ситуацію щодо проведення референдуму у Львові. За підсумками зустрічі лідери обох блоків заявили, що чинна влада хоче створити у Львові конфлікти для дестабілізації ситуації напередодні президентських виборів. І Ющенко, і Тимошенко вважають, що позачергові вибори міського голови Львова – не на часі, відтак вони закликали освітян, які створюють ініціативні групи щодо проведення референдуму, сісти за круглий стіл, знайти спільну мову і почати працювати на перемогу.

Олійник заявив, що має кілька пропозицій для вирішення проблеми заборгованості освітянам, зокрема, депутат пропонує частину коштів, нерозподілених ще з минулого року, витратити на вчительські проблеми, а крім того, збирається запропонувати міському голові Львова Бунякові подати судовий позов проти уряду за те, що той не виконує своїх зобов’язань в частині фінансування вчителів за статтею 57 Закону “Про освіту”.

Водночас Петро Олійник повідомив, що представники блоку зустрілися з лідером профспілки освітян Андрієм Соколовим і запропонували йому замість протестних акцій підняти вчителів на кампанію збору підписів за прийняття законопроекту, підготованого “Нашою Україною” щодо визнання боргу за 57-ю статтею державним.

Нагадаємо, що 5 травня 2004 гроку 249 львів’ян створили ініціативну групу щодо проведення референдуму за дострокову відставку мера Буняка і подали відповідні документи на реєстрацію. Цю ідею підтримують Львівська міська профспілка працівників освіти, партія ОУН в Україні та громадська організація «Скнилівська трагедія».

У Львові понад 10 тисяч вчителів вимагають в судах повернення 25 млн. грн. Боргу.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus