УКРАЇНА

13:40

21.05

Влада

Кабмін: США необ’єктивні щодо України

0

Уряд України називає політичними висновки Торговельного представництва США щодо України та її місця серед країн, які не забезпечують належного захисту прав на інтелектуальну власність, і звертається до американської сторони з пропозицією провести додаткову оцінку реальної ситуації в Україні в сфері захисту прав інтелектуальної власності. Про це «proUA» повідомили в прес-службі КМУ.

Нагадаємо, у квітні поточного року Торговельним представництвом США була оприлюднена доповідь про стан захисту прав інтелектуальної власності в іноземних державах. У цій доповіді Україна посідає перше місце в списку країн, які не борються з піратською індустрією нелегальних компакт-дисків з неліцензованими записами.

Кабінет Міністрів України стверджує, що висновки Торговельного представництва США не відповідають дійсному стану справ, що також підтверджується відсутністю належних розрахунків і прикладів.

Як повідомляє прес-служба КМУ, Україна вже є учасницею 18 багатобічних міжнародних договорів, що діють у сфері інтелектуальної власності. Українське законодавство цілком приведене у відповідність з вимогами Угоди про торговельні аспекти прав інтелектуальної власності (TRIPS) Всесвітньої організації торгівлі. Установлена сувора карна та адміністративна відповідальність за порушення прав інтелектуальної власності. Введена в дію система з недопущення виробництва і поширення на території України контрафактної продукції. Відповідні спеціальні підрозділи діють у складі Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки і Державної митної служби України.

Як відзначають у КМУ, позитивні результати цих та інших дій були відзначені в Звіті про стан піратства у світі за 2002 рік, підготовленому впливовою міжнародною організацією IFPI, зокрема щодо зростання рівня легального продажу оптичних дисків.

В уряді впевнені, що результати проведеної роботи дають усі підстави стверджувати, що Україна досягла значного прогресу в сфері захисту прав інтелектуальної власності.

«За таких обставин висновки стосовно України та її місця серед країн, що не забезпечують належного захисту прав на інтелектуальну власність, обнародувані в квітні поточного року Торговельним представництвом США в доповіді про стан захисту прав інтелектуальної власності в іноземних державах, не можуть бути кваліфіковані інакше як політичні. Вони не відповідають дійсному стану справ, що також підтверджується відсутністю належних розрахунків і прикладів», - йдеться в повідомленні прес-служби.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus