УКРАЇНА

05:30

24.05

Влада

Петро Олійник судитиметься з Януковичем

0

Народний депутат Петро Олійник має намір подати судовий позов на Кабмін за незаконний розподіл коштів на капітальне будівництво для місцевих бюджетів (урядова постанова №509 від 19 квітня 2004 року). Про це повідомляє кореспондент «proUA» зі Львова.

“Наступного тижня група депутатів або я сам звернемося до суду загальної юрисдикції зі скаргою на незаконні дії уряду Януковича, пов’язані з розподілом коштів на капітальне будівництво”, – заявив Олійник. За його словами конфліктна ситуація полягає в тому, що розпоідл бюджетних коштів відбувався за кланово-партійним принципом. Олійник повідомив, що Верховна Рада та місцева влада Львівщини пропонували виділити на капітальне будівництво 32 мільйони, але уряд вирішив, що краще видати по 1,8 млн. гривень на кожен з мажоритарних округів. Коли ж дійшло до справи, то, як говорить Олійник, задоволені виявилися лише потреби трьох округів на суму понад 6 млн гривень. Решта районів та міст області до цього часу не отримали ні копійки державних субвенцій, хоча потреби мають набагато серйозніші, ніж, наприклад, стрийський краєзнавчий музей “Верховина” чи реконструкція народного дому у тому ж Стрийському районі.

Як вважає Олійник, округи Петра Писарчука та Петра Димінського мали отримати кошти тому, що вони належали на момент підписання постанови до фракцій більшості – СДПУ(о) та “Регіонів України”, а от кілька об’єктів у Стрийському районі, де депутатом є представник “Нашої України” Ігор Осташ, отримали фінансування тому, що це батьківщина ще одного представника більшості – аграрія Михайла Гладія.

Крім того, за словами Олійника, уряд порушив закон, видавши постанову №509 “Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виконання інвестиційних проектів у 2004 році” з грифом “Не для друку”. “Усі питання, пов’язані з бюджетом є відкритими, згідно з чинним законодавством і гриф “не для друку” на них ставити не можна”, – заявляє народний депутат.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus