УКРАЇНА

12:40

27.05

Влада

Янукович – за відставку Марчука?

0

Прем’єр-міністр Віктор Янукович покладає провину за пожежу на військовому складі в Запорізькій області не тільки на солдатів, які порушили правила техніки безпеки, але і на усю вертикаль вищого військового керівництва, яке є причетним до цієї події. Як повідомляють «Українські Новини», про це Янукович заявив журналістам у Сімферополі.

«Якби вони вчинили по-офіцерськи, усі ті, хто винний знизу і до самих верхів, вони б це сказали відкритим текстом, а не шукали би причин для виправдання. У таких випадках офіцери йдуть у відставку», – сказав Янукович. Він також зазначив, що комісія, яку він очолює, вважає подію під Мелітополем не випадковістю: «Ми дивимося на це набагато глибше і вважаємо, що це вже не випадок, це вже система», – сказав Янукович.

Янукович вважає одним з головних факторів, що дозволили статися такій події, те, що раніше практично не застосовувались кардинальні заходи і приховувалося багато факторів. «Я б більше це питання відніс не до тих стрілочників, виконавців, а я б відніс його до вищого керівництва», – сказав Янукович.

Янукович очолює урядову комісію з розслідування пожежі на військових складах.

Нагадаємо, що 6 травня 2004 року на складах боєприпасів біля села Новобогданівка (Мелітопольский район, Запорізька область) почалась пожежа, у результаті якого почали вибухати боєприпаси. На цьому складі зберігалося близько 4,5 тисяч умовних вагонів артилерійських снарядів.

У результаті вибухів на складі боєприпасів одна людина загинула через осколкове поранення в голову. Через пожежу було евакуйовано близько 6 тисяч жителів з одинадцяти прилеглих населених пунктів. Тепер вони повернулися додому, продовжуються роботи з подолання наслідків вибухів.

Янукович має доповісти президентові України про результати розслідування до 20 травня нинішнього року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus