УКРАЇНА

02:03

25.05

Влада

Євро-Азійський нафтотранспортний коридор куруватиме Кабмін

0

Президент України Леонід Кучма підписав Указ, яким передбачено упорядкування структури державного управління у сфері міждержавного транспортування нафти. Про це «proUA» повідомили в прес-службі президента.

Зокрема, цим документом скасовується інститут Спеціального Уповноваженого України з питань Євро-Азійського нафтотранспортного коридору, запроваджений у липні 2001 року. Як засвідчила практика, його існування не призвело до підвищення ефективності роботи міждержавної нафтотранспортної системи, йдеться у повідомленні прес-служби.

Протягом 2002 - чотирьох місяців 2004 рр., незважаючи на численні рішення Кабінету Міністрів України і Міністерства палива та енергетики України, так і не розпочато повноцінну комерційну експлуатацію магістрального нафтопроводу «Одеса - Броди». Завантаження інших складових нафтотранспортної системи України склало тільки 52% від можливого, через термінал «Південний» прокачано лише 2,1 млн. тонн нафти при потенційній спроможності 9 млн. тонн на рік. Унаслідок цього Державний бюджет України щорічно недоотримує сотні мільйонів доларів США.

З огляду на це, а також з метою підвищення ефективності функціонування вітчизняної нафтотранспортної системи, створення в ній єдиної управлінської вертикалі, посилення відповідальності міністерств і відомств за здійснення державної політики в цій сфері подальша координація реалізації проекту Євро-Азійського нафтотранспортного коридору покладатиметься безпосередньо на Кабінет Міністрів України.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus