УКРАЇНА

20:50

27.05

Влада

Антимонополісти СНД зібралися в Києві

0

Сьогодні в Києві відкрилося ІХ засідання Міждержавної ради з антимонопольної політики країн СНД, у якому беруть участь представники Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизії, Молдови, Росії, Таджикистану, Узбекистану й України. Про це «proUA» повідомили в прес-службі КМУ.

Передбачається, що учасники заходу обговорять розвиток конкуренції на ринку транспортних послуг, реформування житлово-комунального господарства, програму підготовки кадрів для антимонопольних органів країн Співдружності.

Окремим пунктом на порядку денному засідання стоїть питання переобрання голови Міждержавної ради.

Теперішнє засідання Міждержавної ради з антимонопольної політики країн СНД відбувається в дні 10-ї річниці діяльності Антимонопольного комітету України.

У рамках святкування річниці 18 травня почнеться міжнародна конференція під егідою ООН «Сучасна конкурентна політика: нові виклики».

Міждержавна рада антимонопольної політики країн СНД була створена 1993 року на підставі ратифікації Договору про погоджену антимонопольну політику держав-учасників СНД.

Основною метою його діяльності визначене формування відносин справедливої конкуренції в країнах співдружності. Це вже четверта така зустріч учасників ради в Україні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus