УКРАЇНА

02:20

28.05

Влада

У Запоріжжі збирається собор України, Росії і Білорусі

0

У Запоріжжі в понеділок відкриється перший собор народів України, Росії і Білорусі, присвячений 350-річчю Переяславської Ради. Організатором заходу стала Рада слов’янських народів Білорусі, Росії, України, повідомляє РІА «Новости».

Як повідомив голова українського виконкому Ради Сергій Кияшко, основною метою собору є обговорення проблем єднання і можливостей, що надає трьом державам таке єднання. За його словами, у роботі собору візьмуть участь політики, економісти, духівництво і діячі культури трьох країн.

«Ми хочемо ще раз, як 350 років тому, сказати, що ми хочемо жити в єдності, вільно торгувати, мати прозорі кордони», - заявив він.

У рамках собору передбачається проведення засідань Ради народів Білорусі, Росії й України, «круглих столів» «Єдиний економічний простір: проблеми і перспективи розвитку» і «Історична спадщина Переяславської козачої Ради 1654 року». Крім того, відбудуться фестиваль слов’янських культур, відкриття виставки «Спадщина Андрія Первозванного», церемонія козачого братання.

Собор протриває до 19 травня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus