УКРАЇНА

07:15

26.05

Влада

Янукович зустрічається з Путіним

0

У підмосковній резиденції Ново-Огарьово триває зустріч Володимира Путіна з прем’єр-міністром України Віктором Януковичем. Про це повідомляють РІА «Новости».

Перед тим український прем’єр зустрівся зі своїм російським колегою Михайлом Фрадковим. На зустрічі обговорювалося торгово-економічне співробітництво двох країн, питання, пов’язані зі створенням Єдиного економічного простору «четвірки» (Росія, Україна, Білорусь і Казахстан).

«Ми обговорили проблеми, що вимагають першочергового рішення, що будуть обговорюватися на черговому засіданні міжурядової комісії на початку липня 2004 року. У першу чергу, це питання вилучень з угоди про вільну торгівлю, у якому ми близькі до вирішення», – сказав Фрадков журналістам після переговорів з Януковичем. За його словами, сторони також обговорили питання застосування непрямих податків у торгівлі між Росією й Україною, питання залізничних тарифів.

У свою чергу прем’єр-міністр України повідомив, що Росія й Україна активізують роботу з проекту будівництва літака Ан-70.

Вилучення з режиму вільної торгівлі – це обмеження на безмитний експорт або імпорт товарів. Вилучення поширюються на товари, що підпадають під дію законодавства про експортний тариф тієї країни, через митницю якої ці товари перевозяться.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus