УКРАЇНА

12:42

27.05

Влада

До Лівану пошлють 40 миротворців

0

Північне оперативне командування ВСУ почало добір 40 миротворців для ротації третього окремого інженерного батальйону місії ООН в Лівані. Про це «Українським Новинам» повідомив начальник прес-служби Північного ОК Юрій Кузьмич.

«Наприкінці квітня почався первинний добір, а вчора контрактники з військових частин зібралися в Чернігові», - сказав Кузьмич. За словами Кузьмича, близько 70 кандидатів протягом трьох днів пройдуть ретельне медичне обстеження на базі центрального військового шпиталю Північного ОК, де з них мають відібрати близько 40 військовослужбовців-добровольців, що підпадають під вимоги служби в Лівані за станом здоров’я і професійними рисами.

Кузьмич додав, що список кандидатів затвердить на наступному тижні у вівторок військова рада Північного ОК, після чого кандидати пройдуть півторамісячну підготовку у Військово-інженерному інституті при Подільській державній аграрно-технічній академії в Кам’янцеві-Подільському.

Північне оперативне командування міститься у Житомирській, Київській, Полтавськійй, Сумській, Харківській, Черкаській і Чернігівській областях.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus