УКРАЇНА

20:11

21.04

Влада

Цього року завершать Проект Ан-70

0

Проект будівництва літака Ан-70 ма бути завершено до кінця цього року. Про це заявив у суботу прем’єр-міністр України Віктор Янукович, повідомляє «Інтерфакс».

«Ми домовилися активізувати цю роботу, і вже цього року проект повинен бути завершений», - наголосив Янукович після закінченні перемовин із главою уряду Росії Михайлом Фрадковим. За словами глави Кабінету Міністрів України, дане питання обговорювалося в рамках підготовки рішень до чергового засідання змішаної міжурядової російсько-української комісії, яке мине в липні.

На засіданні комісії розглянуть скасування вилучень з режиму вільної торгівлі двох країн, скасування ПДВ на експорт із Росії в Україну нафти і газу, узгодження залізничних тарифів.

Вилучення з режиму вільної торгівлі – це обмеження на безмитний експорт або імпорт товарів. Вилучення поширюються на товари, що підпадають під дію законодавства про експортний тариф тієї країни, через митницю якої ці товари перевозяться.

Юридично існуючі угоди про вільну торгівлю між Україною і Росією фактично нівельовані безліччю вилучень з режиму вільної торгівлі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus