УКРАЇНА

10:10

25.05

Влада

Бжезинський не знає, хто стане президентом

0

Якщо зараз ще не очевидно, хто буде наступним президентом України, то є всі підстави думати, що президентські вибори в Україні пройдуть вільно і демократично, вважає американський політолог Збігнєв Бжезинський. Про це повідомляє «Громадське радіо».

Під час прес-конференції у прес-службі посольства США в Україні він сказав, що знав, хто буде президентом Росії ще до виборів, але він не знає яким буде резлультат наступних президентських виборів в Україні і в Сполучених Штатах. Тому на думку доктора Бжезинського шанс у українців є.

“Я не знаю наскільки вільними будуть українські вибори. Я сподіваюся, що вони будуть вільними, але я знаю одне – зараз я не знаю, хто буде наступним президентом України. І це мені не говорить всього, що б я хотів знати. Все може змінитися. Під час виборів можуть бути маніпуляції. Мукачеве – це не дуже гарний приклад, але не обов’язково майбутнє буде таким. І тому ми підкреслюємо, що вибори повинні бути вільними і це дуже важливо. Але вибір буде зроблений українським народом, а не Америкою і не Росією. Бо є різні уподобання в різних людей. І якщо ми зараз дійсно не знаємо, хто буде наступним президентом України, то є можливість, що вибори дійсно будуть вільними.”

Збігнєв Бжезинський був радник з національної безпеки президента США Джиммі Картера, нині він радник Центру стратегічних і міжнародних студій. До України він прибув з приватним візитом, який триватиме до 17 травня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus