УКРАЇНА

16:25

26.05

Влада

Бодрова-молодшого вже не шукають

0

Останній з шукач з групи в Кармадонській ущелині Північної Осетії залишив наметовий табір. Півтора роки тут тривали пошуки жертв, після того як унаслідок сходу льодовика 20 вересня 2002 року загинуло 116 людей, у тому числі члени знімальної групи кінорежисера Сергія Бодрова-молодшого, повідомляє РІА «Новости».

Тунель було поховано під 70-метровою товщею льоду. За свідченням одного з очевидців, Бодров і члени його кіногрупи на момент сходження льодовика перебували в тунелі.

Зараз пошуки жертв сходу льодовика зовсім припинено. Намети і бурильне устаткування, за допомогою якого рятувальники пробивалися до тунелю, вивезено. Безліч ікон, привезених добровольцями, що брали участь у пошукових роботах, із усієї Росії, передані в дарунок церквам Північної Осетії.

У колишньому наметовому таборі залишилася недоторканою лише землянка. Місцевий мешканець Костянтин Джапаров, що керував півтора року розшуковими роботами, заявив, що «землянка буде збережена як пам’ятник жертвам стихії і як свідчення людської вірності». Він сказав також, що поруч із землянкою буде встановлено ще один пам’ятник - величезний шматок скелі, зірваний з гори льодовиком.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus