УКРАЇНА

06:08

25.05

Влада

Держконтроль за ринком металопродукції посилиться

0

Президент України Леонід Кучма доручив Кабінетові Міністрів України, головам Донецької, Дніпропетровської, Запорізької та Луганської обласних держадміністрацій вжити заходів з посилення державного контролю за давальницькими операціями на ринку металургійної продукції. Про це, як повідомляє «Деловая Неделя», заявив заступник глави адміністрації Президента України, керівник Головного аналітичного управління АП Василь Базів сьогодні на брифінгу.

Як пояснив Базів, доручення президента пов’язане із ростом цін на ринку металопродукції останнім часом за рахунок збільшення кількості посередників. Він зазначив, що «колосально ростуть ціни на сировину для виробництва металопродукції», серед іншого на кокс.

Своєю чергою Кабмін України постановою від 29 квітня 2004 року № 578 уповноважив Мінфін установлювати розмір комерційної (оптово-реалізаційної) надбавки до ціни виробників на вітчизняну гірничорудну продукцію, що реалізується на внутрішньому ринку.

Відповідно до тексту постанови, КМУ буде встановлювати розмір надбавки по представленню Міжвідомчої комісії з питань державної цінової політики в гірничо-металургійному комплексі.

Іншою постановою від 29 квітня 2004 року (№ 544) уряд уповноважив Міністерство промислової політики за узгодженням із Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції встановлювати граничні ціни на кокс вітчизняного виробництва, що реалізується на внутрішньому ринку.

Відповідно до цієї ж постанови, Міністерство палива та енергетики за узгодженням з Мінекономіки уповноважено встановлювати граничні ціни на коксівне вугілля вітчизняного виробництва, що реалізується на внутрішньому ринку.

На думку експертів, такими діями уряд намагається обмежити зростання цін на внутрішньому ринку як безпосередньо на кокс і коксівне вугілля, так і на продукцію підприємств гірничо-металургійного комплексу в цілому, викликане підвищенням світових цін.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus