УКРАЇНА

02:24

27.05

Влада

«Собор» засуджує поведінку «Нашої України» в Мукачевому

0

Лідер УРП «Собор» Анатолій Матвієнко вважає, що в конфлікті навколо виборів мера Мукачевого винні дві політичні сили - «Наша Україна» і СДПУ(о), що поставили свої корпоративні інтереси вище інтересів мукачівців. Про це він заявив на слуханнях парламентських комітетів з питань державного будівництва і місцевого самоврядування, присвяченим мукачівським подіям, передає «Главред».

Матвієнко також засудив поведінку «Нашої України» за те, що не було знайдено кандидата, який би в першу чергу представляв інтереси громадян і суспільства.

Він також засудив свідоме затягування Конституційним судом розгляду конституційності указу Президента про звільнення з посади мера Василя Петьовки, а також те, що Генеральна прокуратура не хоче «бачити» порушень, зроблених у Мукачевому.

Нагадаємо, вибори мера в Мукачевому пройшли 18 квітня. 19 квітня територіальна виборча комісія з виборів мера Мукачевого заявила про перемогу заступника голови Закарпатської обласної ради Ернеста Нусера на виборах мера.

Блок партій «Наша Україна» заявив, що вважає незаконним визнання перемоги представника Соціал-демократичної партії (об’єднаної) Ернеста Нусера.

На думку депутатів «Нашої України», що спостерігали за перебігом виборів на усіх виборчих дільницях, перемогу одержав представник «Нашої України» Віктор Балога.

Робоча група парламенту, що вивчала ситуацію після виборів мера Мукачевого, виявила фальсифікацію результатів виборів на 12 виборчих дільницях.

13 травня у ВР із доповідями з приводу інцидентів, що сталися на виборах мера Мукачевого, виступали представники Генпрокуратури, МВС і СБУ.

За підсумками їхніх виступів парламент ухвалив постанову, у якій президентові Леоніду Кучмі рекомендує зняти з посади главу Закарпатської ОДА Різака і начальника облувс Закарпаття Русина; Генеральній прокуратурі рекомендує внести протест на оголошені територіальною виборчою комісією результати виборів мера Мукачевого. Крім того, президентові запропоновано дати оцінку діям деяких співробітників його Адміністрації.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus