УКРАЇНА

02:42

22.06

Влада

Литвин: депутати правильно оцінили ситуацію в Мукачевому

0

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин позитивно оцінює ухвалення постанови щодо подій, пов’язаних з виборами мера Мукачевого. Як повідомив прес-секретар спікера Ігор Сторожук, таку думку Литвин висловив в п’ятницю під час зустрічі з послами країн ЄС, повідомляє «ІНФА».

«Ухвалене таке рішення, яке парламент мав ухвалити»,- сказав спікер. І зазначив, що оцінка парламентом подій у Мукачевому практично цілком збіглася з оцінкою спостерігачів, які були присутні на цих виборах.

Литвин переконаний, що ситуація, яка склалася в Мукачевому, стала уроком для усіх в Україні. При цьому він наголосив, що сам факт «гострої розмови» на цю тему є важливим і свідчить про прихильність України до демократичних цінностей.

Також спікер висловив сподівання, що ситуація, подібна до мукачевської, не станеться на довиборах у парламент та під час виборів Президента України.

Водночас громадяни України схильні більше довіряти даним екзит-полу, проведеного в день виборів міського голови Мукачевого на виборчих дільницях, ніж даним територіальної виборчої комісії.

Про це свідчать дані соціологічного опитування, проведеного фондом «Демократичні ініціативи» і Київським міжнародним інститутом соціології, повідомляють «Подробности».

Відповідно до результатів опитування, даним екзит-полу довіряють 32% респондентів, тоді як даним мукачевського тервиборчкому - тільки 11%. Разом з тим, п’ята частина опитаних (21%) не схильна вірити нікому, 36% важко відповісти на це питання.

Соцопитування проводилося з 23 по 30 квітня 2004 року в усіх регіонах України. У ньому брали участь 2025 респондентів. Похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Нагадаємо, відповідно до результатів екзит-полу, що проводився на виборах міського голови Мукачевого, Віктор Балога набрав 62,4% голосів, а його найближчий суперник Ернест Нусер 29,99%.

Екзит-пол був проведений фондом «Демократичні ініціативи», фірмою «Социс», Київським міжнародним інститутом соціології, компанією «Соціальний моніторинг», Українським центром економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова і Комітетом виборців України.

Було опитано 1694 виборців на виході з виборчих дільниць. Опитування проводилося на 34 з 36 виборчих дільницях у Мукачевому. Похибка становить 2%.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus