УКРАЇНА

08:07

20.04

Влада

“Українська правда” вважає політичним поданий проти неї позов

0

Редакція інтернет-видання «Українська правда» вважає судовий позов проти видання з вимогою спростування інформації з кількох статей справою політичною і пов’язує її з Соціал-демократичною партією України (об’єднаною) та її лідером, главою адміністрації президента Віктором Медведчуком, передає «Німецька хвиля».

Представник «Української правди» Сергій Лещенко в інтерв‘ю «Німецькій хвилі» підтвердив підозри в тому, що позивачі, представники «Центру кризової журналістики» Валерій Воротнік та Марія Самбур, можуть бути, як було написано, «агентами Медведчука в інформаційній сфері».

«Наприклад, їхня експертиза з обґрунтуванням правомірності закриття радіо «Континент», хоча вони є, начебто, правозахисною журналістською організацією, з‘являється на сайті, який перебуває під контролем політичних консультантів СДПУ(о)», зазначив він.

Лещенко переконаний, що метою позову є знищення видання через задоволення вимоги позивачів про арешт його рахунків та майна.

Водночас позивачка Марія Самбур наголосила, що звернулася до суду, аби захисти свої конституційні права, які нібито порушили публікації «Української правди».

З осудом позову проти інтернет-видання вже виступили опозиційні політики. Вони назвали цей крок протизаконним і спрямованим на придушення свободи слова

Зокрема, Українська республіканська партія «Собор» закликала «всіх небайдужих» пікетувати 27 травня приміщення Печерського районного суду, щоб висловити свою солідарність з інтернет-виданням «Українська Правда».

Прес-служба СПУ теж висловила рішучий протест проти спроби розправи над опозиційним інтернет-виданням «Українська правда».

Як повідомляє «Українська правда» , редакція газети «Грані-плюс» також готова в будь-який момент надати свою техніку та приміщення для забезпечення безперебійного виходу «Української Правди».

Нагадаємо, редактор черкаської газети «Антенна» Валерій Воротнік і екс-юрист Інституту масової інформації Марія Самбур вимагають через Печерський районний суд Києва від інтернет-видання «Українська правда» спростувати низку пов’язаних з ними статей, серед іншого про ситуацію щодо радіо «Континент».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus