УКРАЇНА

14:03

18.06

Влада

МВС ігнорує постанову парламенту

0

Народний депутат Віктор Балога звернувся телеграмою до міністра внутрішніх справ України Миколи Білоконя, в якій зазначається, що не останню роль в дестабілізації виборів міського голови Мукачева зіграли місцеві правоохоронці. Про це «proUA» повідомила прес-служба народного депутата.

“На засіданні Верховної Ради України ваш заступник Микола Корнієнко повідомив депутатів про допущені прорахунки з боку керівництва Мукачівського міськвідділу та МВС області в організації та забезпеченні громадського порядку і кілька керівників притягнуто до відповідальності. У результаті постановою Верховної Ради України рекомендовано усунути із займаних посад начальника УМВС в Закарпатській області Василя Варцабу та його заступника Віктора Русина”, – йдеться у посланні Балоги до Білоконя.

Однак, як повідомляє прес-служба Балоги, постанова парламенту досі не виконана, а дії міністра свідчать про протилежне: незважаючи на те, що колишній начальник міськвідділу міліції Мукачева Дерновий вже притягався до відповідальності за події у Вінниці та за протиправні дії своїх підлеглих у міськраді Мукачева у грудні-січні цього року, його пропонують призначити заступником начальника УБОЗу Закарпатської обласної міліції, що є підвищенням по службі. Одночасно, як йдеться в телеграмі, стало відомо про призначення в.о. начальника Мукачівського міськвідділу міліції Василя Швенди, який безпосередньо причетний до викрадення виборчих бюлетенів та протоколів дільничних комісій.

Народний депутат звернув увагу міністра на те, що на всі ці факти є відповідні свідчення, які будуть оприлюднені на засіданні Верховної Ради. Балога зазначив, що сподівається на належну реакцію міністра внутрішніх справ.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus