УКРАЇНА

02:02

28.05

Влада

Американський експерт визначив флагманів економіки України

0

Директор програм у справах Європи та Євразії Фонду Карнегі у Вашингтоні Андерс Ослунд назвав корпорацію «Індустріальний Союз Донбасу» (Київ-Донецьк) і компанію «Систем Кепітел Менеджмент» (Донецьк) флагманами української економіки. Про це Ослунд сказав під час слухань щодо політичної ситуації в Україні в Конгресі США, повідомляє радіо «Свобода».

Ослунд переконаний, що важливу роль у відродженні українського господарства зіграли і російські компанії. Зважаючи на те, що Росія раніше розпочала ринкові реформи, її фірми є більш успішними, ніж українські.

Як заявив експерт, росіяни допомогли Україні створити мережу сучасних бензоколонок, запустити нафтопереробні заводи та у цілому за допомогою конкуренції тримати більш низькі ціни на пальне. Російським бізнесменам, які працюють в Україні, теж важливо, хто буде «хазяїном» у Києві. Але їхня роль, за словами Ослунда, не є очевидною.

За даними «Украинскої правди», Андерс Ослунд був економічним радником українського уряду протягом 1994-1997-го років, до звільнення з посади прем’єра Павла Лазаренка.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus