УКРАЇНА

13:13

21.06

Влада

Грищенко і Омельченко відкриють завтра День Європи

0

З 15 по 20 травня у столиці та регіонах України під гаслом „Європейський Союз стає ближчим до України” вдруге відзначатиметься День Європи, повідомляє «УНІАН».

Офіційне святкування Дня Європи 15 травня відкриють міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко, Київський міський голова Олександр Омельченко, представники Делегації Європейської Комісії в Україні та посольств держав - членів Євросоюзу.

В суботу у Києві на Європейській площі та на майдані Незалежності відбудуться спільні виступи зарубіжних та українських акторів, відкриється „Європейське містечко”, де презентуватимуться кухні європейських країн, організовуватимуться вікторини на європейську тематику.

На Хрещатику громадські та молодіжні організації України поширюватимуть серед молоді та студентства інформацію про Європейський Союз та нові країни - члени Євросоюзу, Європейську Комісію, Європейський молодіжний парламент, євроклуби.

18 та 20 травня широкомасштабні акції з нагоди Дня Європи відбудуться у Дніпропетровську та Львові.

У регіонах України також відбудуться різноманітні заходи. Будуть проведені круглі столи, семінари, відкриті уроки у середніх та вищих учбових закладах, спортивні змагання, виставки, ярмарки та інші культурно-масові заходи. Передбачена участь представників Дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні.

Завершуватимуть заходи у регіонах України виступи художніх колективів та концерти відомих українських артистів.

Нагадаємо, 1 травня 2004 року до складу ЄС увійшли 10 країн: Словаччина, Словенія, Польща, Чехія, Угорщина, Естонія, Латвія, Литва, Мальта і Кіпр.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus