УКРАЇНА

06:02

28.05

Влада

Приватизація «Криворіжсталі» стала політичним питанням?

0

Сьогодні прем’єр-міністр України В.Янукович відбув з дводенним робочим візитом до Москви. В ході візиту заплановані зустрічі Віктора Януковича з оловою уряду РФ Михайлом Фрадковим і головою Національного Олімпійського комітету Росії Леонідом Тягачовим.

Російські експерти впевнені, що на зустрічі Януковича і Фрадкова обговорюватиметься ситуація навколо приватизації ВАТ «Криворіжсталь», повідомляє «ПРАЙМ-ТАСС». «Очевидно, що з огляду на останній скандал це питання зі сфери економічної перейшло в політичну, тому і вирішувати його належить політикам», - повідомило «ПРАЙМ-ТАСС»джерело в одному з державних відомств, попросивши не називати його імені.

Нагадаємо, що серед додаткових умов до оголошеного раніше конкурсу з продажу 93,02% акцій «Криворіжсталі» є умова, згідно з якою всі його учасники мають протягом останніх трьох років провадити в Україні економічну діяльність з виробництва коксу в обсязі не менше ніж 1 млн. т на рік. 13 травня заступник гендиректора АТ «Северсталь-групп» Вадим Махов заявив, що внесення цього пункту до списку умов конкурсу «порушує права всякого іноземного інвестора і позбавляє його можливості брати участь у конкурсі». Одночасно В.Махов підтвердив намір «Северсталі» (CHMF) в альянсі з люксембурзькою Arcelor взяти участь у конкурсі з продажу «Криворіжсталі» незважаючи на обнародування цих додаткових умов, не виключивши можливості звернення в суд.

Тим часом, як повідомили «proUA» у прес-службі КМУ, питання про «Криворіжсталь» не входить до переліку винесених на обговорення Януковича і Фрадкова. Під час зустрічей з російським керівництвом планується обговорити перспективи підписання Протоколу про поетапне скасування винятків з режиму вільної торгівлі та Угоди про принципи стягування непрямих податків у взаємній торгівлі; питання визначення взаємоприйнятих залізничних тарифів в обох країнах і прискорення підготовки до підписання довгострокової Угоди про транзит нафти територією України. Окремо обговорюватимуться деякі питання формування ЄЕП, стан переговорів щодо Азовського моря і Керченської протоки, виняткової економічної зони в Чорному морі. Сторони обговорять проблемні питання, пов’язані з проектом створення військово-транспортного літака «АН-70».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus