УКРАЇНА

13:14

22.05

Влада

Україна приєдналася до Протоколу «Євроконтролю»

0

Україна приєдналася до Протоколу про приєднання Європейського співтовариства до міжнародної Конвенції співробітництва в області безпеки аеронавігації «Євроконтроль» від 1960 року, повідомляє «LIGA ONLINE».

У четвер у штаб-квартирі Євроконтролю в Брюсселі міністр транспорту Георгій Кирпа підписав від імені України відповідний документ. 1 травня 2004 року Україна набула повноправного членства в «Євроконтролі», ставши 33 країною цієї організації.

Як зазначив після підписання документа Георгій Кирпа, для України приєднання до «Євроконтролю» має велике значення. Особливої важливості загальні правила безпеки повітряного сполучення набувають з розширенням Європейського Союзу і наближенням його кордонів до України, що приведе до збільшення обсягів авіасполучень між ЄС і Україною.

«Приєднання до протоколу «Євроконтролю» сприятиме подальшому економічному і технологічному розвитку самої України», - вважає міністр транспорту.

За його словами, Україна продовжить роботу з удосконалення власних систем авіанавігації відповідно до вимог комісії «Євроконтролю».

Як зазначив генеральний директор європейської організації з безпеки авіаційної навігації «Євроконтроль» Віктор Агуадо, розвиток цивільної авіації, пасажирських і вантажних авіаперевезень у Європі вимагає активної участі України в цих процесах.

У церемонії підписання документа взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Бельгії Володимир Хандогий і Постійний представник України при ЄС Роман Шпек.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus