УКРАЇНА

11:25

24.04

«Побузький феронікелевий комбінат» - єдине в країнах СНД підприємство здатне випускати в промислових масштабах феронікель з бідних окислених нікелевих руд

«Побузький феронікелевий комбінат» - єдине в країнах СНД підприємство здатне випускати в промислових масштабах феронікель з бідних окислених нікелевих руд

Керівництво ПФК заявило про захоплення майна комбінату

0

Блокування «Побузького феронікелевого комбінату» погіршить інвестиційну привабливість країни

Як передають «Коментарі», про це на прес-конференції в Києві заявив генеральний директор Побузького феронікелевого комбінату Олег Беспалов (Україна).

Беспалов повідомив, що 11 червня, невідомі особи намагаються заблокувати продукцію ТОВ «Побузького феронікелевого комбінату» (ПФК) в Кіровоградській області, інвестором якого є Міжнародна група SolwayInvestmentGroup.

Крім того, за його словами, співробітники прокуратури Кіровоградської області обшукують офіс ПФК в Києві.

«Зроблені невідомими особами дії по блокуванню імпорту великої партії нікелевої руди і феронікелю і проведення синхронних дій прокуратури Кіровоградської області по обшуку ми розглядаємо як спробу незаконного захоплення майна групи. Подібні дії можуть призвести до нестачі сировини, зниження потужності підприємства, збитків, а також, можливо, повної зупинки комбінату. Також можуть виникнути проблеми з обслуговуванням комбінатом кредиту західного банку. При такій ситуації ПФК втратить репутацію надійного постачальника великих міжнародних компаній. Що, зрештою, негативно позначиться не тільки на окремої компанії, а й на привабливості України в особі міжнародного інвестиційного співтовариства», - цитує Беспалов слова інвестора.

Зокрема, Беспалов акцентує увагу на тому, що керівництво «Побузького феронікелевого комбінату» приділяє велику увагу розвитку соціальної сфери.

«Наше головне завдання - підвищення культури та рівня життя співробітників комбінату і сусіднього селища (смт. Побузьке)», - заявив Беспалов.

«Переривання ланцюжка постачання комбінату дефіцитної рудою призведе до вимушеної зупинки підприємства, що досить швидко поверне соціальну ситуацію в смт. Побузьке в 2003 рік. Цього разу надовго, так як після порушення господарських зв´язків і зупинки печі, в умовах низьких цін на нікель і дефіциті руди на світовому ринку перезапустити підприємство буде практично неможливо. Крім того, перезапуск зупиненої печі вимагає інвестицій, порівнянних з будівництвом нової», - акцентує директор комбінату.

Заступник директора ПФК з правових питань Рустам Джамгуров в свою чергу додає, що «незаконні дії співробітників прокуратури можуть мати серйозні наслідки для ефективно працюючого підприємства і для регіону в цілому».

Крім того, фахівець пояснює, що звинувачення в бік ПФК абсурдні, оскільки ПФК надає послуги з обробки продуктів, а не виробляє сам продукт і додає, що виконавче провадження проти ПФК відкрито за позовом фізичної особи компанії, до якої це фізична особа не має ніякого відношення. Разом з тим Джамгуров уточнює, що ця фізособа жодного разу не з´являлося в суді за позовом, а також не надавало роз´яснювальних матеріалів у справі.

«В даному випадку мова йде про організований суддівському свавіллі і свавіллі», - говорить юрист.

«Зараз заарештовано 72 тисячі тонн руди і 7 тисяч тонн феронікелю. Підприємство несе величезні збитки», - уточнює Джамгуров і каже, що насправді такої кількості продукту на комбінаті зараз немає, а звідки у прокуратури ці цифри керівництву комбінату невідомо.

Довідка: ТОВ «Побузький феронікелевий комбінат» - єдине в країнах СНД підприємство здатне випускати в промислових масштабах феронікель з бідних окислених нікелевих руд. Власник комбінату - міжнародна інвестиційна група Solway.

Міжнародна група SolwayInvestmentGroup веде свою діяльність з 2002 року і є приватною компанією, що веде диверсифікований бізнес в гірничодобувній і металургійній індустріях. Ключові компанії групи зареєстровані в Швейцарії, Люксембурзі та на Кіпрі, 100% статутного капіталу належить громадянам ЄС. Основні виробничі активи Solway сконцентровані в Македонії, Гватемалі, Індонезії та України.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus