УКРАЇНА

01:57

19.06

Влада

Найшлися мільйони, які пропали після угоди Олійник-Тимошенко?

0

Керівники органів фінансового контролю Росії і Великобританії обговорили скуповування росіянами майна в королівстві і справу Олійника-Тимошенко. Як повідомив журналістам голова Рахункової палати РФ Сергій Стєпашин, він зустрівся в Лондоні з головою Національного контрольного управління Великобританії сером Джоном Борном, пишуть РІА «Новости».

За словами Стєпашина, обговорювалася справа Олійника-Тимошенко. Протягом чотирьох років не вдається знайти і повернути 365 млн. дол., які зникли в результаті угоди Міноборони Росії в особі генерала Олійника, який тепер сидить у в’язниці, і колишнього віце-прем’єра України, одного з керівників «Енергосистем України» Юлії Тимошенко. «За нашою інформацією, гроші знаходяться в одній з англійських компаній у Лондоні», - сказав Стєпашин. «Я звернувся до сера Борна, щоб він по своїх каналах подивився, хто керує цією компанією, які аудитори її обслуговують, для того, щоб у цій темі поставити крапки над «і», - сказав на завершення голова Рахункової палати.

Крім того, англійська сторона стурбована, «зокрема, активним скуповуванням майна рядом російських підприємців». «У зв’язку з тим, що у Великобританії зовсім недавно був ухвалений закон про те, що всі подібного роду угоди мають перевірятися на предмет, відкіля гроші і чи не носять вони сумнівний характер, ми домовилися зустрітися, сісти і проаналізувати дану ситуацію», - сказав Стєпашин.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus