УКРАЇНА

11:13

24.04

Влада

Олександр Клименко побажав Насірову не просто роздавати обіцянки, а виконувати їх

0

Знання ставок податків і зборів - це не головний пріоритет управлінця рівня керівника податкової та митної служби. Це приходить з досвідом. Головне - це вміння будувати колектив і систему

 Так прокоментував на своїй сторінці в Facebook призначення Романа Насірова головою Державної фіскальної служби України екс-міністр доходів і зборів засновник ініціативи «Відновлення Донбасу» Олександр Клименко, передають «Коментарі».

Коментуючи плани новопризначеного глави ГФС, політик зазначив, що найголовніше не просто роздавати обіцянки, а виконувати їх. Також Клименко підкреслив, що багато в чому саме завдяки напрацюванням Міністерства доходів і зборів 2012-2013 років податкова і митна система продовжує функціонувати.

«Реорганізація ГФС, електронні сервіси, галузевий принцип офісу великих платників, податкова міліція як відділ фінрозслідувань, наповнення бюджету, детінізація ... Більшість з обіцяного, або просто порожні слова, або вже було зроблено в 2013.. І за рахунок саме цього весь 2014 податкова і митна система остаточно не розвалилася, а працювали за інерцією», - зазначив Олександр Клименко.

Екс-міністр особливо акцентував увагу на тому, що підприємці втомилися від частої зміни законодавства, від свавілля на місцях, і від просто обіцянок без їх реалізації.

«Залишається тільки сподіватися, що дане призначення хоча б не зашкодить ще більше! Дуже хочеться сподіватися»- написав політик.

Поки новий глава Госфіска буде знову перевертати податкову систему з ніг на голову, Олександр Клименко та його ініціатива «Відновлення Донбасу» розпочинають проект з роз´яснення податкового законодавства для підприємців. Щоб хоч якось допомогти людям справлятися з хаосом в головах у чиновників з гучними послужним списком.

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus