УКРАЇНА

12:39

27.05

Влада

Більше 2% прибутків українців йдуть на хабарі

0

Корупція залишається великою проблемою для країн Південно-Східної Європи і держав СНД, включаючи Україну. Такого висновку дійшли експерти Світового банку в дослідженні, присвяченому боротьбі з корупцією в перехідний період. Документ було оприлюднено в четвер, 13 травня, у Брюсселі, повідомляє «Німецька хвиля».

Світовий банк порівняв дані 1999 і 2002 років щодо корупції в країнах Європи і Центральної Азії. За ці три роки в Україні залишилися практично такі самі високі показники корупції. Опитані експертами банку українські підприємства, як і досі, вважають корупцію перешкодою у своїй діяльності. Більше третини підприємств України досить часто змушені давати хабарі.

У цілому хабарництво в Україні залишилося на тому самому рівні, а у сфері громадських послуг і судах хабарі стали брати частіше, говориться у доповіді Світового банку.

За даними його експертів, від 2 до 2,5 відсотків прибутків українських підприємств ідуть на хабарі. Неофіційні платежі, підношення державним службовцям і пільги для ухвалення державними органами відповідних законів є для України відносно помірною проблемою, однак адміністративну корупцію розповсюджено доволі широко.

Представляючи доповідь, одна з його авторок Шеріл Грей заявила: в країнах СНД люди вважають, що ситуація з корупцією стає дедалі гіршою.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus