УКРАЇНА

13:48

21.05

Влада

Україна – у першій десятці країн, які торгують зброєю

0

Україна входить у першу десятку країн, які виготовляють зброю і успішно торгують нею, заявив сьогодні на прес-конференції директор Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак, передає «УНІАН».

За його словами, сьогодні Україну за обсягами збройового бізнесу випереджають тільки США, Росія, Великобританія, Франція, Ізраїль і Польща. За інформацією Бадрака, торік обсяги експорту озброєнь з Ізраїлю становили 2,3 млрд. доларів, з Польщі - 800 млн. доларів.

Як відзначив Бадрак, хоча офіційних показників щодо України за минулий рік нема, дані експертів ЦДАКР дозволяють стверджувати, що обсяги продажу українських озброєнь щорічно зростають.

Зокрема, якщо у 1999 році обсяг експорту української зброї становив 446 млн. доларів, а у 2000 - 500 млн. доларів, то, за розрахунками експертів Центру, у 2001 році експорт уже оцінювався в 575 млн. доларів, а в 2003 році був у межах 530-550 млн. доларів.

Офіційно про отримані торік 140 млн. доларів повідомило лише керівництво компанії «Укроборонекспорт». Ці кошти, проінформував Бадрак, вдалося заробити на продажу морської техніки, зокрема катерів серії «Гриф» і «Калкан», а також на наданні послуг з ремонту авіатехніки.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus