УКРАЇНА

14:18

26.04

Влада

Призначено дату виборів до Верховної ради Аджарії

0

Дострокові вибори до Верховної ради Аджарської автономії пройдуть 20 червня. Рішення про це ухвалила Тимчасова рада Аджарії на засіданні 13 травня, повідомив представник Тимчасової ради Тамаз Діасамідзе, передають «Новости-Грузия».

«Рішення про проведення дострокових виборів у Верховну раду Аджарії 20 червня прийняте, і цим поставлено крапку на розмовах про те, що представники Тимчасової президентської ради нібито хочуть продовжити своє правління і провести вибори восени», - зазначив Діасамідзе.

Діасамідзе вважає, що часу, який залишився до виборів, цілком достатньо для вирішення питань, пов’язаних з їх підготовкою.

Планується, що у Верховній раді Аджарії буде 30 депутатів. Поки точно не визначено, яка частина їх обиратиметься за пропорційною системою, а яка - за мажоритарною. Усе це визначиться після затвердження відповідного закону про Верховну раду Аджарської автономії, який Тимчасова рада планує ухвалити наступного тижня.

Діасамідзе нагадав, що в Аджарії вже скасовано посаду глави автономії.

При Аслані Абашидзе голова Верховної ради Аджарії одночасно був і главою автономії, який контролював діяльність як виконавчої, так і законодавчої влади.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus