УКРАЇНА

12:55

21.06

Влада

В Одесі не вірять в чесні вибори

0

Сорок сім відсотків виборців виборчого округу №136 в Одесі вважають, що довибори народного депутата не будуть чесними та справедливими. Результати опитування представив громадський проект “Українське демократичне коло”, повідомляє «УНІАН».

Лише 12% опитаних дотримуються думки, що ці вибори, “радше, будуть чесними та справедливими”, а значна частина респондентів – 41% – взагалі не змогла визначитися з оцінкою, чи будуть одеські вибори демократичними.

“Українське демократичне коло” відзначає, що “пікантності одеським виборчим перегонам додає участь у якості кандидата у народні депутати Тетяни Ківалової, доньки голови Центральної виборчої комісії Сергія Ківалова, що суперечить чинному законодавству”. Переважна частина виборців округу (58%) вважає, що така ситуація є некоректною, п’ята частина (20%) висловилась за її коректність, а 22% не змогли визначитись.

В опитуванні, яке проводилося 6-10 травня 2004 року, взяли участь 600 респондентів віком від 18 років за місцем проживання.

Проміжні вибори до парламенту в окрузі №136 мають відбутися 30 травня цього року. Вони були призначені після того, як обраний тут народний депутат Сергій Ківалов склав депутатські повноваження у зв’язку з обранням головою ЦВК.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus