УКРАЇНА

16:45

26.05

Влада

До кінця року армію скоротять на 70 тисяч

0

Президент Леонід Кучма пропонує Верховній Раді скоротити чисельність Збройних сил до кінця 2004 року на 70 тис. осіб до 285 тис., серед яких 210 тис. військовослужбовців. Про це йдеться в проекті закону, зареєстрованому в парламенті, повідомляють «Українські Новини».

У пояснювальній записці до законопроекту сказано, що фінансування скорочення ЗС буде проводитися за рахунок коштів держбюджету, також на ці цілі необхідно додатково надати 220 млн. гривень, також 132,6 млн. гривень - на виплату військовослужбовцям грошової допомоги під час звільнення і 45,9 млн. гривень – на виплату грошової допомоги звільненим військовослужбовцям під час працевлаштування.

Скорочення чисельності військовослужбовців дозволить надалі знизити витрати на їхнє утримання і кошти, що звільнилися, направити на розвиток озброєня та військової техніки, підвищення рівня підготовки військ і рішення соціальних проблем військовослужбовців.

Рада національної безпеки та оборони в рамках скорочення чисельності ЗС пропонувала скоротити близько 20 тис. незаповнених вакансій, скоротити призов на термінову службу на 14 тис. осіб, 5 тис. військовослужбовців залізничних військ передати Міністерству транспорту, на 2 тис. осіб скоротити набір курсантів до військових вищих навчальних закладів і скоротити також 1 тис. викладачів.

Крім того, близько 5 тис. людей становитиме природне скорочення чисельності ЗС і очікується скорочення 11 тис. осіб від об’єднання Військово-повітряних сил і Сил протиповітряної оборони.

Раніше Державна комісія з реформування ЗС схвалила план зі скорочення чисельності ЗС із 355 тис. осіб до 200 тис. до 2006 року, також планувалося 2004 року скоротити чисельність ЗС на 80 тис. осіб до 275 тис. людей.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus