УКРАЇНА

01:58

19.06

Влада

Від «Української правди» вимагають спростувань

0

Редактор черкаської газети «Антенна» Валерій Воротнік і екс-юрист Інституту масової інформації Марія Самбур вимагають через Печерський районний суд Києва від інтернет-видання «Українська правда» спростувати низку пов’язаних з ними статей, серед іншого про ситуацію щодо радіо «Континент», повідомляють «Українські Новини».

Слухання в суді, за словами Воротніка, почнуться 27 травня.

Він також повідомив, що має намір заперечити серію статей, пов’язаних із ситуацією навколо радіостанції «Континент», де згадується його нібито причетність до погроз директору «Континенту» Сергію Шолоху. При цьому Воротнік відмовився повідомити інші деталі.

У повідомленні «Української правди» сказано, що Воротнік і Самбур оцінили моральний збиток, заподіяний їм публікаціями про листи колишнього міліціонера Ігоря Гончарова і радіо «Континент», у 10 тис. гривень кожний.

Зокрема, Самбур і Воротнік, за даними «Української правди», вимагають спростування 4 статті: «Радіо «Континент» закрили. Перед цим Шолоху погрожували люди Медведчука», «Сергій Шолох: Люди Медведчука спочатку планували повісити вбивство Гонгадзе на Волкова та Кравченка. Потім - на Марчука», «Як ми із Шолохом ледве не знайшли вбивць Гонгадзе», «Боротися з темниками буде ставлениця СДПУ (о)?».

Також «Українська правда» стверджує, що позов Воротніка і Самбур також містить вимогу під час досудової підготовки заарештувати майно або грошові внески інтернет-видання.

«Очевидно, що виконання цієї вимоги може на довгий час заблокувати роботу «Української правди», - сказано в повідомленні видання.

Одночасно Воротнік заявив, що в повідомленні «Української правди» суть позову викладено не зовсім вірно.

«Можу просто сказати, що в матеріалі, викладеному в «Українській правді», зміст позовів значно перекручено, як завжди», - сказав він.

Нагадаємо, 3 березня «Континент» призупинив мовлення після того, як працівники Українського державного центру радіочастот і нагляду виключили його передавач через відсутність ліцензії в радіостанції.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus