УКРАЇНА

10:47

23.04

Влада

Бюджет прийдешнього року буде дефіцитним

0

Перший віце-прем’єр-міністр, міністр фінансів України Микола Азаров не виключає, що державний бюджет на 2005 рік буде дефіцитним за умови збереження макроекономічної стабільності. Про це повідомляє «Деловая Неделя».

За словами Азарова, дефіцит бюджету може становити 1,5%, але тільки за умови збереження макроекономічної стабільності в країні. Міністр зазначив, що український уряд може піти на дефіцитний бюджет тільки у випадку наявності джерел фінансування бюджету. «Багато європейських країн мають у розумних межах дефіцитний бюджет, в Україні дефіцитний бюджет повинний мати надійні джерела його фінансування», – наголосив Азаров.

Проектом Бюджетної резолюції передбачено, що дефіцит Державного бюджету України в 2005 році не має перевищувати 1% валового внутрішнього продукту (ВВП), серед іншого у загальному фонді – 0,7%.

Нагадаємо, що 29 квітня 2004 голова Національного банку України Сергій Тігіпко спрогнозував, що Україна може мати дефіцит державного бюджету в 2004 році на рівні 1,5-2% ВВП. Глава НБУ зазначив, що дефіцит держбюджету доцільний лише за умов направлення додаткових коштів на розвиток інфраструктури економіки та на незначний період.

Нагадаємо, що наприкінці березня цього року Міжнародний валютний фонд прогнозував, що дефіцит бюджету України в 2004 році становитиме 1,8% ВВП.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus