УКРАЇНА

01:24

26.05

Влада

Депутати мають намір заборонити рекламу алкоголю і тютюну

0

Група народних депутатів запропонувала Верховній Раді розглянути зміни до закону України «Про рекламу» і цілком заборонити рекламу тютюнових виробів і алкогольних напоїв засобами зовнішньої реклами, повідомляє «Деловая Неделя».

За словами одного з авторів законопроекту, голови комітету ВР із питань свободи слова та інформації Миколи Томенка, мотивація парламентаріїв визначалася інтересом забезпечення збереження здоров’я населення, її молодого покоління.

На думку Томенка, в Україні пропаганда алкоголю і тютюну, що використовується в зовнішній рекламі, набула катастрофічних розмірів. Якщо з прийняттям нової редакції закону України «Про рекламу» народним депутатам удалося обмежити кількість рекламування алкоголю і тютюну на телебаченні, і телеканали значною мірою почали виконувати норми закону щодо реклами, то оператори зовнішньої реклами продовжують системно порушувати законодавство в цій галузі.

Як засвідчила майже річна практика застосування нової редакції закону “Про рекламу”, закріплені ним обмеження і вимоги в багатьох випадках відверто ігноруються рекламістами, що діють у сфері зовнішньої реклами, зазначив Томенко. І додав, що особливо це стосується змісту реклами алкоголю і тютюну.

На думку депутата, втілення цієї законодавчої ініціативи дасть можливість підвищити рівень законності в сфері рекламної діяльності, буде служити послідовним продовженням політики держави, спрямованого на обмеження споживання населенням країни тютюнових виробів і алкогольних напоїв.

Авторами даних змін до закону України «Про рекламу» є народні депутати Микола Томенко, Юрій Артеменко, Едуард Матвійчук, Валентин Савицький і Юрій Бойко.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus