УКРАЇНА

11:04

24.05

Влада

Кінах і Пустовойтенко підуть на вибори разом?

0

Один з керівників Партії підприємців і промисловців України, народний депутат Микола Онищук не виключає можливості висування єдиного кандидата в президенти від ПППУ і Народно-демократичної партії, повідомляє «УНІАН».

Зокрема, в інтерв’ю журналістам Онищук нагадав про підписану у середу угоду між двома політичними силами. Він сказав, що на п’ятницю запланована політрада ПППУ, де буде прийматися рішення щодо створення цими двома партіями єдиної фракції в парламенті (за словами депутата від НДП Олега Зарубинського, аналогічна рада НДП відбудеться в четвер).

Онищук вважає дуже достовірним створення єдиної фракції. Він не знає, якою буде назва цієї фракції, але думає, що в ній мають бути представлені назви обох партій. Він також наголосив, що це має бути нова фракція, а не входження або приєднання до вже існуючої фракції.

На думку народного депутата, було б логічним, якби після утворення єдиної фракції була реалізована можливість висування єдиного кандидата. Водночас він зазначив, що це має бути рішення з’їздів.

Онищук нагадав, що політрада ПППУ рекомендувала з’їздові партії висунути єдиного кандидата, виходячи з того, що “вона має лідера національного рівня» (ПППУ очолює екс-прем’єр-міністр, голова УСПП, голова Федерації роботодавців України Анатолій Кінах). Водночас він зауважив, що це тільки рекомендаційне рішення для з’їзду, яке відбудеться через півтора місяці.

Також народний депутат висловив переконання, що незалежно від того, скільки кандидатів від більшості піде на вибори, у другому турі всі сили, що входять до більшості, підтримають найбільш рейтингового кандидата з числа більшості. На його думку, на висування єдиного кандидата також будуть впливати процеси об’єднання партій, що обов’язково будуть мати місце в Україні.

Крім того, Онищук під час інтерв’ю сказав, що не розділяє погляди про існування кризи в більшості. Він вважає, що йде переформування більшості.

“Я далекий від того, щоб драматизувати ситуацію», - сказав він, додавши, що переконаний в дієвості парламентсько-урядової коаліції.

Нагадаємо, лідер НДП Валерій Пустовойтенко і лідер ПППУ Анатолій Кінах, підписали в середу, 12 травня, угоду про співробітництво між двома партіями. Вони також заявили, що у Верховній Раді буде створена єдина фракція Народно-демократичної партії і Партії промисловців і підприємців України.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus