УКРАЇНА

01:24

20.09

Влада

В Україну прибула місія МВФ

0

Учора в Україну прибула місія Міжнародного валютного фонду. Її очолює асистент-директор другого європейського департаменту МВФ Емануель ван дер Менсбрюгге. Місія проведе переговори з реалізації випереджальної кредитної програми “stand by”, повідомляють «Українські Новини». Місія буде працювати в Україні до 20 травня.

Наприкінці березня нинішнього року Міністерство фінансів заявило, що Україна не має наміру зичити коштів у МВФ у рамках програми “stand-by”. Таку позицію Мінфін пояснив тим, що з 1999 року платіжний баланс країни значно покращився. У той же час Мінфін вважає, що відновлене співробітництво з МВФ позитивно вплине на міжнародний фінансовий імідж України.

Нагадаємо, що в 29 березня МВФ схвалив виділення Україні кредиту на суму 605 млн. доларів у рамках програми «stand-by». Кредит виділено на 12 місяців. Програма випереджального «stand-by» передбачає, що виділені кошти знаходяться на рахунках МВФ і можуть бути виділені тільки у випадку особливих ситуацій на запит України

Програма випереджального “stand-by” спрямована на забезпечення тривалої макроекономічної стабільності і підтримку постійного економічного зростання, а центральний елемент програми припускає продовження зваженої фіскальної і монетарної політики, а також упровадження структурних реформ.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus