УКРАЇНА

08:30

22.06

Влада

СДПУ(о) роздала депутатам книгу про феномен Ющенка

0

Сьогодні на ранковому засіданні у Верховній Раді депутати від СДПУ(О) розповсюдили серед колег книгу присвячену Віктору Ющенку під назвою “Віктор Ющенко: феномен чи фантом?”. В анотації до 300-сторінкової книги зазначено, що це - колективний портрет одного з найбільш відомих українських політиків, повідомляєІМІ.

У розмові з кореспондентом ІМІ Тарас Чорновіл зазначив, що ця книжка – це дайджест статей газети “2000”, і додав, що кому належить цей тижневик – зрозуміло.

“Те, що в різних статтях, в різних інтерв’ю є і такі позиції, які я підтримую, там навіть є одне інтерв’ю зі мною, – це одна річ. Але інша річ – це компонування матеріалів, яке виявляє абсолютну заангажованість” – сказав Чорновіл. І додав, що при тому, що він сам бачить багато негативу не стільки у Віктора Ющенка, скільки у його команди, тим не менше він готовий підтримувати лідера “нашої України” на президентських виборах.

За словами Чорновола, ця книжка виконує завдання черговий раз зробити якийсь укол. Це варіант масового піару, спроба спровокувати „Нашу Україну” на якісь непослідовні , непродумані кроки у відповідь, вважає народний депутат.

“Оскільки ”Наша Україна”, її штаб реагує у форматі „собаки Павлова”: подразнення -рефлекс, подразнення – рефлекс. От і це є спроба збудити і потім максимально розкрутити реакцію” – сказав Тарас Чорновіл.

На його думку, більшого результату така книжка мати не може.

“Це так собі – відповідний підбір матеріалів, багато з яких самі по собі можуть бути й правдиві, але у кінцевому рахунку абсолютно спотворюють картину” – зауважив Чорновіл.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus