УКРАЇНА

20:07

22.06

Влада

Мінськ – у шпиталі пролунав вибух

0

Сьогодні зранку у 4-й мінській клінічній лікарні, що на вулиці Рози Люксембург, пролунав вибух. Про це повідомляють «Белорусские новости».

О 09.12 на п’ятому поверсі лікарні в процедурному кабінеті стався розрив газового шлангу й у результаті — вибух балона з киснем. Це сталося через порушення правил безпеки при проведенні вогневих робіт.

Почалася пожежа, яка охопила приміщення площею 20 квадратних метрів. О 09.27 він був погашений МНСниками. Унаслідок вибуху і пожежі постраждало шість осіб. П’ятеро з них — пацієнти лікарні — одержали легкі травми, що не становлять загрози для їх життя. У фельдшера-лаборанта — серйозні опіки, вона в реанімації.

У МНС поки утримуються від коментарів із приводу цього інциденту, зокрема — щодо того, хто конкретно і наскільки винен. У ГУВС Мінміськвиконкому «Білоруським новинам» сказали, що «ніякого криміналу зі злим наміром там нема».

Цілком можна припустити, що винних таки знайдено, названо і позірно покарано. А білоруська влада вкотре настійно звернулася до народу із закликом укріплювати дисципліну і порядок, повідомляють «Белорусские новости».

Разом з тим, якщо аналізувати типові НП, варто звернути увагу і на іншу сторону медалі. Дисципліна дисципліною, але вже давно актуальною проблемою стали ремонт і відновлення найбільш різних будівель і устаткування. Технологічний фактор як причина трагедій не менш частий, ніж людський. Інша справа, що для модернізації матеріальної бази народного господарства потрібні чималі кошти. Зокрема, знову постає питання про необхідність інвестицій ззовні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus