УКРАЇНА

10:22

10.12

Влада

Еквадор і Україна співпрацюватимуть в нафтогазовій сфері

0

Вчора, 12 травня, відбулася зустріч міністра економіки України Миколи Деркача з Міністром закордонних справ Республіки Еквадор Патрісіо Зукіландою Дуке. На зустрічі міністри обговорили можливості двохсторонньої співпраці між країнами. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Мінекономіки.

М.Деркач привернув увагу пана Зукіланди до того, що Україна пропонує розвивати прямі контакти між підприємствами й установами України та компаніями Еквадору в таких галузях, як енергетика і нафтовидобувна промисловість, авіабудування, суднобудування, сільськогосподарське машинобудування, металургія, хімічна промисловість. Україна зацікавлена в розвитку прямих комерційних зв’язків між еквадорськими виробниками товарів традиційного експорту (банани, квіти, морепродукти, кава, какао) і українськими компаніями-імпортерами, а також в розширенні номенклатури двосторонньої торгівлі. В такий спосіб торгівля між нашими країнами зможе досягти того рівня, що відповідає їх потенційним можливостям.

В свою чергу, Міністр закордонних справ Республіки Еквадор запевнив, що для інвестицій в Республіку Еквадор створені дуже сприятливі умови.

Окрему увагу Міністри двох країн приділили українсько-еквадорським переговорам з доступу до ринків товарів і послуг у рамках вступу України до Світової Організації Торгівлі. Микола Деркач зазначив, що з делегацією Еквадору проведено 10 раундів двосторонніх переговорів з доступу до ринку товарів України і висловив вдячність Еквадору за підтримку України в її намірах вступити в СОТ.

Сьогодні також відбулись переговори між міністром закордонних справ України Костянтином Грищенком та Міністром закордонних справ Республіки Еквадор Патрісіо Зукіландою Дуке. На зустрічі також обговорювалась можливість співпраці країн в нафтогазовій сфері.

За даними Держкомстату України, у 2003 році обсяг торгівлі між Україною та Еквадором товарами в порівнянні з 2002 роком збільшився на 11,7% (із 36,09 млн. дол. США до 40,33 млн. дол. США). Еквадор, після Бразилії і Мексики, займає третє місце по товарообігу з Україною серед країн Центральної і Південної Америки.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus