УКРАЇНА

06:19

28.05

Влада

Більшість трудитиметься під іншою назвою?

0

Координатор більшості ВР Степан Гавриш упевнений, що парламентсько-урядова коаліція продовжить свою роботу. Про це він повідомив журналістам по закінченні засідання координаційної ради парламентської більшості, повідомляють «Українські Новини».

С.Гавриш повідомив, що у випадку розпаду більшості, можливо, доведеться змінити її назву, однак саме об’єднання залишиться, оскільки саме на нього опирається уряд. Він додав, що зараз більшість переживає кризу. За його словами, на засіданні коордради в середу, 12 травня, обговорювалося це питання, і члени більшості зробили перерву для проведення консультацій з урядом, головою Ради, керівниками фракцій, щоб визначити свою програму дій до президентських виборів.

Основними причинами кризи більшості, Гавриш назвав три чинники: висування кандидатів на президентські вибори, проведення політичної реформи, а також протистояння політичних еліт усередині більшості.

Однак, координатор більшості впевнений, що, більшість однаково має можливість ефективно впливати на законодавчий процес.

Нагадаємо, що належні до більшості Верховної Ради депутати з групи «Центр» задекларували намір вийти з неї. У разі виходу депутатів групи з парламентської більшості, у ньому залишиться 225 депутатів за необхідних 226.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus