УКРАЇНА

16:48

20.05

Влада

Лічильник води – кожному

0

До 2010 року всі багатоквартирні будинки можливо повністю обладнають лічильниками води та теплової енергії. Про це йдеться в законопроекті щодо реформування житлово-комунального господарства, який учора Верховна Рада ухвалила в першому читанні. Як повідоив «УНІАН», “за” проголосувало 274 народних депутати із 426, зареєстрованих у залі.

У законопроекті пропонується затвердити Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004 – 2010 роки. Документ розробив Кабінет Міністрів.

Передбачається, що в результаті виконання положень програми, до кінця 2010 року буде досягнуто значних економічних показників. Зокрема йдеться про зниження рівня споживання енергетичних і матеріальних ресурсів на 30%; заплановано капітально відремонтувати не менш ніж 50 млн. кв. метрів площі житлового фонду та знести понад 2 тис. аварійних будинків; забезпечити 100% обладнання багатоквартирних будинків приладами обліку споживання води та теплової енергії.

В програмі зазначено, що у зв’язку з погіршенням якості житлово-комунальних послуг, які надаються населенню, постала нагальна необхідність у реформуванні всього житлово-комунального господарства, підвищення його ефективності і надійності.

Пропонується, що фінансове забезпечення виконання програми відбудеться за рахунок бюджетних та позабюджетних коштів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus