УКРАЇНА

10:55

24.05

Влада

Ратифіковано договір про режим українсько-румунського кордону

0

Верховна Рада України ратифікувала Договір між Україною і Румунією «Про режим українсько-румунського кордону, співробітництво і взаємну допомогу щодо прикордонних питань». За ухвалення відповідного закону проголосувало 269 народних депутатів, повідомляє «ІНФА».

Договором визначається проходження лінії держкордону між Україною і Румунією. На місцевості він буде позначатися прикордонними знаками.

Крім того, парламент ратифікував Договір між Україною і Республікою Панама про взаємну правову допомогу в кримінальних справах. За прийняття відповідного закону проголосували 323 народних депутати.

Відповідно до Договору сторони будуть надавати правову допомогу у провадженні справ, що стосуються кримінально-карних діянь.

Також 346 голосами прийнято закон «Про ратифікацію Договору між Україною і Республікою Панама про видачу правопорушників».

Відповідно до договору сторона на запит іншої буде видавати осіб для здійснення проти них карного переслідування або для виконання вироку, винесеного компетентним органо запитуючої сторони.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus