УКРАЇНА

10:37

27.05

Влада

Фергойген теж не бачить України в ЄС

0

Комісар Європейського Союзу з питань розширення Гюнтер Фергойген виключає можливість членства в ЄС України, Росії або Молдови на довготривалу перспективу. З цими та іншими країнами регіону можлива лише дуже тісна економічна співпраця, наголосив Фергойген учора в Празі, повідомляє «Німецька хвиля».

Водночас єврокомісар заявив, що розраховує на приєднання до ЄС в 2007 році Болгарії та Румунії. За словами представника Євросоюзу, пріоритет перед наступним етапом розширення має економічний розвиток ЄС.

4 травня 2004 року президент Європейської Комісії Романо Проді заявив у Дубліні, що Україна не має жодної перспективи будь-коли стати членом Європейського Союзу. Романо Проді сказав, що місця в ЄС практично не залишилося. Заяву Проді прокоментував посол України при Євросоюзі Роман Шпек: “Завжди треба з певною розважливістю, почуттям гумору ставитися до промов під час урочистих вечерь”. Шпек висловив переконання, що Україна, продовжуючи політику ринкових перетворень, демократичних реформ, досягне відповідності тим критеріям, які дають їй право стати членом ЄС у майбутньому.

1 травня 2004 року до Євросоюзу приєдналися 10 країн Центральної, Східної та Південної Європи: Республіка Кіпр, Чехія, Естонія, Угорщина, Латвія, Литва, Мальта, Польща, Словаччина і Словенія.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus