УКРАЇНА

13:04

22.05

Влада

У регіонах агітують по-радянському

0

Значна кількість публікацій про прем’єра Віктора Януковича в регіональній пресі має цілком радянську фразеологію. “Прикладом доброзичливих партнерських відносин є взаємодія Константинівської міської організації Партії регіонів і “Комунтранса”, – наводить один з прикладів подібних публікацій Фонд “Європа ХХІ”. Сьогодні ця громадська організація оприлюднила результати квітневого моніторингу політичного життя у семи областях України та місті Севастополі, повідомляє кореспондент «proUA».

Керівник проету моніторингу “Прозорість виборчого процесу в Україні” Галина Усатенко повідомила, що в квітні значно активізувалося політичне життя в регіонах. Зокрема, прийняття нових законів про вибори до парламенту та місцевих органів влади на пропорційній основі, за спостереженнями учасників проекту, сприяло численним подіям в житті партійних організацій: активному набору нових членів, проведенням зборів осередків партійних організацій, реєстрації нових об’єднань та інших традиційних в процесі підготовки до виборчоїкампанії заходів.

Однією з найбільш помітних ознак активізації політичного життя, за висновками представників Фонду “Європа ХХІ”, стала зміна акцентів у матеріалах регіональних ЗМІ, зокрема на користь одного з ймовірних кандидатів на посаду президента, прем’єра Віктора Януковича. Один з керівників проекту “Прозорість виборчого процесу в Україні” Олександр Боронь відзначив, що значній кількісті публіукацій про Януковича використовується фразеологія радянських часів. “В цих питаннях роль наставника і старшого товариша виконує Партія регіонів. Вирішивши окреслене коло питань, міська організація партії виступила ініціатором експерименту з прибирання твердих побутових відходів...”, – продовжив вище наведений уривок статті Боронь.

Крім того, за його словами, моніторинг у Донеччині виявив такий факт як поява розпорядження комісії з питань радіомовлення та телебачення облдержадміністрації, яке зобов’язує трансляторів кабельного телебачення ставити обласний “27 канал” першим – перед УТ-1. Експерти Фонду “Європа ХХІ” відзначають, що місцеве телебачення Донеччини переважно показує заходи, які організовує Партія регіонів, також особлива увага приділяється концертам і конкурсам під патронатом дружини В.Януковича.

Боронь також повідомив, що багато місцевих ЗМІ в Житомирській, Хмельницькій, Чернігівській областях однозначно позитивно висвітлюють діяльність уряду Януковича. А керівник проекту щодо моніторингу прозорості виборчого процесу в Київській області Юрій Бут відзначив, що одним з напрямків діяльності адмінресурсу стають круглі столи за участю молодіжних громадських організації, результатомяких стає підтримка програми уряду Януковича. При цьому, на думку Бута, часто учасники таких круглих столів не є експертами в економіці і не беруть активної участі в економічному житті, як наприклад УСПП чи Спілка малого і середнього бізнесу.

Фонд “Європа ХХІ” проводить моніторингу щодо прозорості виборчого процесу в Донецькій, Житомирській, Кіровоградській, Київській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій областях та місті Севастополі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus