УКРАЇНА

21:38

25.05

Влада

Парламент рекомендує опротестувати вибори в Мукачевому

0

Верховна Рада рекомендує Генеральній прокуратурі внести протест на оголошені територіальною виборчою комісією результати виборів мера Мукачевого, повідомляють «Українські Новини».

За проект постанови, що передбачає рекомендацію Генпрокуратурі опротестувати результати виборів мера Мукачевого, проголосували 241 депутат за необхідних 226.

Нагадаємо, наприкінці квітня Рада доручила Генпрокуратурі, Міністерству внутрішніх справ і Службі безпеки України розслідувати порушення на виборах мера Мукачевого.

Робоча група парламенту, яка вивчала ситуацію після виборів мера Мукачевого, знайшла фальсифікацію результатів виборів на 12 виборчих дільницях.

Вибори мера в Мукачевому пройшли 18 квітня.

19 квітня територіальна виборча комісія з виборів мера Мукачевого заявила про перемогу заступника голови Закарпатської обласної ради Ернеста Нусера на виборах мера.

Блок партій «Наша Україна» заявив, що вважає незаконним визнання перемоги представника Соціал-демократичної партії (об’єднаної) Ернеста Нусера.

На думку депутатів «Нашої України», які спостерігали за ходом виборів на усіх виборчих дільницях, перемогу одержав представник «Нашої України» Віктор Балога.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus