УКРАЇНА

21:21

25.05

Влада

В Україні замінили директора бюро Інтерполу

0

МВС звільнило від обов’язків керівника бюро Інтерполу в Україні Віктора Зубчука, призначивши замість нього Станіслава Нікитенка, повідомляють «Українські Новини».

Про це повідомив журналістам міністр внутрішніх справ Микола Білоконь на прес-конференції, присвяченої відкриттю 33-ої Європейської конференції Інтерполу в Києві.

Представляючи нового керівника бюро Інтерполу в Україні, Білоконь сказав, що в роботі українського бюро є великі проблеми, тому його очікують кадрові та організаційні зміни, а також матеріальне зміцнення його діяльності. «На одних закликах далеко не виїдеш», - сказав Білоконь.

Білоконь також сказав, що МВС розгляне можливість створення на базі Національної академії внутрішніх справ спеціального відділення, що буде готувати фахівців для роботи з міжнародними організаціями і, зокрема, з Інтерполом.

У квітні президент Леонід Кучма призначив Нікитенка на посаду заступника міністра внутрішніх справ. 43-літній Нікитенко до призначення заступника міністра з липня 2001 року обіймав посаду начальника Управління МВС у Кіровоградській області.

Нагадаємо, що сьогодні, 12 травня, у Києві відкрилася 33-я Європейська регіональна конференція Міжнародної організації кримінальної поліції (Інтерпол). Понад 150 делегатів з 46 європейських країн-членів Інтерполу обговорять широкий спектр питань боротьби з міжнародної оргзлочинністю та інші питання міжнародного співробітництва поліцій. Основну увагу учасники зустрічі приділять питанням протидії розвиткові тероризму, терористичної діяльності, торгівлі людьми, фінансуванню злочинності й удосконаленню баз даних Інтерполу. Європейська регіональна конференція Інтерполу не ухвалює резолюцій, її рекомендації направляються до Генеральної Асамблеї організації на затвердження. Конференція закінчить свою роботу 14 травня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus