УКРАЇНА

02:05

28.05

Влада

Кабмін хоче спростити процедуру створення промислово-фінансових груп

0

Кабінет Міністрів пропонує Верховній Раді спростити процедуру створення промислово-фінансових груп. Про це «proUA» повідомили у прес-службі КМУ з посиланням на законопроект, схвалений Кабміном на засіданні в середу.

Цим законопроектом пропонується внести відповідні зміни в закон «Про промислово-фінансові групи в Україні». Законопроект передбачає виключення положення про обов’язкову участь ПФГ у реалізації державних програм, скасування вимоги до обсягів реалізації кінцевої продукції на другий рік роботи ПФГ, яка була встановлена в обсязі 100 млн. дол., виключення обмеження за кількістю банків у складі ПФГ (зараз законопроект дозволяє участь тільки 1 банку в ПФГ).

Законопроект також знімає обмеження щодо можливості підприємств, установ і організацій бути учасником тільки однієї ПФГ і вводить поряд із транснаціональною ПФГ поняття міждержавної ПФГ, що створюється на основі міжнародного договору.

Прес-служба повідомляє, що за час дії чинного закону «Про промислово-фінансові групи в Україні» більшість спроб створити в Україні ПФГ в основному в галузях чорної і кольорової металургії, сільськогосподарського і хімічного машинобудування були невдалими. Основною причиною, яка найбільше перешкоджає створенню ПФГ, Кабмін вважає невиправдано складну процедуру створення таких груп.

Закон «Про промислово-фінансові групи в Україні» був ухвалений у 1995 році.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus