УКРАЇНА

11:03

22.05

Влада

США знову закликають Україну чесно провести вибори

0

Комісія США з безпеки і співробітництва в Європі закликала Україну провести справедливі вибори Президента-2004. Про це говориться в повідомленні комісії, повідомляють «Українські Новини».

Голова комісії Крістофер Сміт вважає, що вибори стануть показником демократичного розвитку України. «Ставки на майбутніх виборах високі, не тільки стосовно результату, але і як фундаментальний показник демократичного розвитку України», - сказав Сміт.

Комісія вважає, що за останні кілька років становище в Україні з точки зору демократії погіршилося. «Ці вибори є для України реальним шансом повернутися на шлях цілковитої поваги до принципів демократії, прав людини і верховенства закону», - говориться в повідомленні.

Комісія США з безпеки і співробітництва в Європі, ще відома як Гельсинська комісія, є незалежним федеральним відомством. Комісія була створена у 1976 році для нагляду за виконанням положень Гельсинської угоди. Міжнародна Гельсинська угода, підписана в серпні 1975 року, покликана захистити громадянські права і свободи.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus