УКРАЇНА

16:43

23.01

матеріали по темі:

Влада

ФДМ вибирає оцінювачів «Укррудпрому»

0

Фонд державного майна оголосив конкурс з відбору оцінювача ринкової вартості пакетів акцій 10 підприємств, які формують статутний фонд державної компанії «Укррудпром», повідомляють «Українські Новини».

Зокрема, оцінюватися будуть пакети акцій Інгулецького, Південного, Північного, Центрального гірничо-збагачувальних комбінатів, компанії «Суха балка», «Кривбасвибухпром», Докучаєвського флюсо-доломітного комбінату, Балаклавського, Новотроїцького рудоуправлінь і Криворізького залізорудного комбінату. Термін виконання оцінки - 35 днів. Конкурс з відбору оцінювача пройде 26 травня.

Як повідомлялося, 9 квітня Верховна Рада прийняла закон «Про особливості приватизації підприємств Державної акціонерної компанії «Укррудпром», який Президент Леонід Кучма підписав 28 квітня.

Відповідно до цього закону, пакети акцій, що формують УФ «Укррудпрому», підлягають продажу без дроблення на частини, при цьому першочергове право на купівлю акцій підприємств «Укррудпрому» матиме компанія, яка уже володіє не менше ніж 25% цього підприємства («інвестор»).

Якщо у підприємства немає інвестора (тобто або 100% володіє «Укррудпром», або приватним акціонерам належить менше ніж 25% акцій), тоді пакет продаватиметься на спеціальному конкурсі за участю інвесторів інших підприємств «Укррудпрому».

Інвестором, згідно із законом, не може бути офшорна компанія.

«Укррудпром» володіє 50%+1 акція Північного і Центрального ГЗКів, 25,78% акцій Південного ГЗКу і 25,1% «Сухої балки».

З приводу розміру належного «Укррудпрому» пакета акцій Інгулецького ГЗКу тривають судові спори приватних акціонерів з державою; за даними реєстратора комбінату, у результаті допемісії цей пакет акцій зменшився з 50%+1 до 37,57%.

«Укррудпром» також володіє 100% акцій Криворізького залізорудного комбінату, Балаклавського, Новотроїцького рудоуправлінь, Докучаєвського флюсо-доломітного комбінату і компанії «Кривбасвибухпром».

УФ «Укррудпрому» – 1 343,578 млн. гривень, 100% акцій компанії належить ФДМ.

Підприємства «Укррудпрому» випускають близько 70% залізорудної продукції і близько 80% флюсів і вапняків в Україні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus